BY SERKAN RESTAURANT AÇIKLAMA YAPTI,  “ İTİBAR ETMEYİN”

BY SERKAN RESTAURANT AÇIKLAMA YAPTI, “ İTİBAR ETMEYİN”

Aydın Şafak isimli gazetede Güzelçamlı Millipark işletmecisi By Serkan Grup hakkında üçüncü şahıslara rüşvet verdi iddiası ile yapılan haberlere tepki olarak “ itibar etmeyin” çağrısında bulundu.

Aydın Şafak isimli gazetede Güzelçamlı Millipark işletmecisi By Serkan Grup hakkında üçüncü şahıslara rüşvet verdi iddiasıyla yapılan haberlere tepki olarak “ itibar etmeyin” çağrısında bulunuldu.

Güzelçamlı Millipark içerisinde işletmecilik yapan By Serkan Grup isimli işletme sosyal medya hesaplarından yapmış olduğu açıklamada Aydın Şafak gazetesinde çıkan haberlere İtibar etmeyin çağrısında bulundu.

Sosyal medya hesaplarından yapılan açıklamada “Bu hesaplarımız dışında hakkımızda yapılan, yazılan, çizilen, iddia edilen veya bizler adına konuşan hiçbir sayfaya itibar etmeyiniz.” denildi.

Açıklamanın tamamı şöyle:
"By Serkan sosyal medya hesapları aşağıdaki gibidir. Bunlar haricinde hiçbir hesabımız yoktur.
İnstagram: Millipark.bySerkan
Facebook: Millipark.bySerkan
Google: Milli Park by Serkan Fish House
Google 2: Milli Park By Serkan Beach Cafe
Bu hesaplarımız dışında hakkımızda yapılan, yazılan, çizilen, iddia edilen veya bizler adına konuşan hiçbir sayfaya itibar etmeyiniz.

Millipark By Serkan adlı işletmenin sahibi Serkan Göl’ün Aydın Şafak isimli sitede iftira içerikli haberde adı geçen kişilerle görüştüğü, haberin baştan sona yalan olduğu ve kesinlikle Haydar Polat isimli şahısla ve Aydın Şafak isimli haber sitesi ile bir görüşme yapmadığını söylediği öğrenildi.

Serkan Göl işletmesinde herkesi ağırlamaktan şeref ve onur duyacağını ve konuların başka türlü yansıtılmasının yanlış olduğunu ifade ettiği öğrenildi.

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.