BÜLENT TEZCAN, HÜKÜMETE BAĞARASI PAZARI’NDAN SESLENDİ

BÜLENT TEZCAN, HÜKÜMETE BAĞARASI PAZARI’NDAN SESLENDİ

Vatandaşın isyanı ile karşılaşan Milletvekili Tezcan, Pazar çıkışında hükümete seslenerek, “Vatandaş belediyeden memnun ama hükümetten şikayetçi. Sandık istiyor” dedi.

CHP Heyeti, CHP Genel Başkan yardımcısı ve Aydın Milletvekili Bülent Tezcan önderliğinde Söke Bağarası Salı Pazarı’nı ziyaret etti. Tezcan ve CHP Heyeti, pazarcı esnafı ve vatandaşların dertlerini dinledi. Yine vatandaşın isyanı ile karşılaşan Milletvekili Tezcan, Pazar çıkışında hükümete seslenerek, “Vatandaş belediyeden memnun ama hükümetten şikayetçi. Sandık istiyor” dedi.

CHP Heyeti ile birlikte Söke Bağarası Salı Pazarı'na giden CHP Genel Başkan Yardımcısı ve Aydın Milletvekili Bülent Tezcan, vatandaşın hayat pahalılığından isyanı ile karşılaştı.

TEZCAN: “ENFLASYONU,AÇLIĞI,YOKSULLUĞU BİTİRMEK İÇİN ANKARA’DA Kİ MERKEZİ YÖNETİMİ ALMAYA İHTİYACIMIZ VAR”
CHP Genel Başkan Yardımcısı ve Aydın Milletvekili Bülent Tezcan, pazar çıkışında açıklamalarda bulundu. Tezcan;” Vatandaşlarımızın Aydın Büyükşehir Belediyesine ve bizlere olan ilgisi, teşekkürü bizleri çok mutlu etti. Aydın Büyükşehir Belediyemiz ile vatandaşlarımızın iç içe geçmiş olmasını görmek bugünün en güzel anıydı. Ziyaretimizin üzücü tarafı ise dün TÜİK enflasyon rakamlarını açıkladı. Cilalanmış enflasyon rakamlarına göre yüzde 80 imiş. Vatandaş açıklanan rakamlarına buradan cevap verdi. " Enflasyonu merak ediyorsanız TÜİK e değil, Bağarası pazarına gelin bizim filemize bakın, torbamıza bakın, cebimize bakın" dedi vatandaş. Burada enflasyon yüzde 300.Sarayda yaşayarak vatandaşın halinden anlamak mümkün değil. Vatandaşlarımız bugün bizlere "Aydın Büyükşehir Belediyesi’nin hizmetleri, destekleri olmasa biz ayakta duramayız" dedi. Biz yerel yönetimlerde vatandaşlarımıza vereceğimiz desteklerin azamisini veriyoruz. Ama bütün bu enflasyonun esaslı çözümü için mutfaklara bereketi getirebilmek, açlığı yoksulluğu bitirmek için bizlerin Ankara'daki merkezi yönetimi almaya ihtiyacımız var. Belediyelerdeki başarımızı Ankara'ya, merkezi yönetime taşımaya ihtiyacımız var. Vatandaşlar sandık istiyor. Bağarası pazarında gördüğümüz vatandaş belediyeden memnun ama hükümetten şikayetçi sandık gelsin istiyor. Mutfağın bereketini getirecek iktidarı, ilk seçimde vatandaşlarımızın desteğiyle getireceğiz.”

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.