CHP SÖKE İLÇE BAŞKANI ALİ KEMAL ÖZCAN, “KUMPASLARLA, TROLLERLE BİZİ YILDIRABİLECEĞİNİZİ Mİ ZANNEDİYORSUNUZ?”

CHP SÖKE İLÇE BAŞKANI ALİ KEMAL ÖZCAN, “KUMPASLARLA, TROLLERLE BİZİ YILDIRABİLECEĞİNİZİ Mİ ZANNEDİYORSUNUZ?”

CHP Söke ilçe Başkanı Ali Kemal, Özcan Özlem Çerçioğlu’na karşı yapılmaya hazırlanan bir kumpasın ortaya çıkması ile ilgili bir basın açıklaması yayınladı. Özcan, “Kumpaslarla, Trollerle bizi yıldırabileceğinizi mi zannediyorsunuz?” dedi.

Dün Özlem Çerçioğlu’na karşı yapılmaya hazırlanan bir kumpas operasyonu bir gazeteci tarafından ortaya konuldu. Bununla ilgili yazılı basın açıklaması yapan CHP Söke ilçe Başkanı Ali Kemal Özcan şunları söyledi:

Dün, ilçemiz Söke’de Aydın Büyükşehir Belediyesi Başkanı Sayın Özlem Çerçioğlu’na karşı yapılmaya hazırlanan bir kumpas operasyonu bir gazeteci tarafından ortaya konuldu.
Hep duyumlarımız bu yöndeydi, sandıkta şimdiye kadar asla mağlup edemedikleri, bundan sonra da edemeyecekleri Büyükşehir Belediye Başkanımıza, sahte haber siteleri, sahte hesaplar üzerinden adeta bir çamur at izi kalsın operasyonu hazırlığı da anca bunlara yakışırdı herhalde.
AKP milletvekili destekli (ismi bizde saklı) kumpas hazırlığı, artık AKP’nin geldiği rezil durumu, siyasette seviyeyi ne kadar aşağı çektiklerinin, inanın en bariz örneği.
Beyler sizin operasyonlarınız, çamurlarınız, iftiralarınız bizim hizmetlerimizi gölgeleye bilir mi sanıyorsunuz? Kumpaslarla, trollerle bizi yıldırabileceğinizi mi sanıyorsunuz siz? Geçin bu işleri, milletin gönlüne taht kurmak, sevgisini kazanmak çalışmakla olur, çamur atmakla değil.
Bunu elbet bir gün öğreneceksiniz ama inanın iş işten çoktan geçmiş olacak. Siz enerjinizi buna değil, milletin çektiği ekonomik krize, açlığa, sefalete harcayın, biraz işe yarayın.

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.