Dinç: Üzülmüş tabi

Dinç: Üzülmüş tabi

Mustafa Dinç, CHP Aydın İl Gençlik Kolları Başkanı olarak, Aydın Adliyesi'nin çürük bir binada hizmet vermesine üzüntü duyduğunu ifade etti.

Mustafa Dinç, CHP Aydın İl Gençlik Kolları Başkanı olarak, Aydın Adliyesi'nin çürük bir binada hizmet vermesine üzüntü duyduğunu ifade etti. Dinç, AKP'nin 22 yıllık iktidarında Aydın halkını adaletsiz bir duruma bıraktığını belirtti. Binlerce insanın her gün adalet arayışında canlarının tehlikede olduğu bir ortamda hizmet almaya çalıştığını dile getirdi.

Dinç şunları kaydetti:

Ah Gökhan Ökten ah… üzülmüş.. Üzül tabi..

22 yıllık devri iktidarınızda deprem riski altında çürük bir binada hizmet vermek zorunda bıraktığınız Aydın Adliyesi adına üzül..

Binlerce insanımız hergün adaleti canları tehdit altında arıyorlar… Çürük binada hergün binlerce insan çalışıyor, hizmet almaya çalışıyor.. Hele ki o yemekhanenin yayınlamaya utandığımız öyle halleri var ki gerçekten yazık…

Ben utandım, sizin adınıza AKP adına dahi utandım… Beceriksizliğin resmi adeta…

Aydın halkı boşuna sandığa gömmüyor her seçim sizi…
Bu milletin beceriksizlikle işi yok… Zaten milletimizin ekonomisi tarumar olmuş bir de sizin beceriksizliklerinizle hizmetin h sini bile göremedi Aydın'da hükümetten…

Sayın Ökten siz daha çok üzüleceksiniz, Kuyucağa da üzülün… Kalan ilçelere de bir daha ki dönem üzüleceksiniz..

Mustafa DİNÇ
CHP Aydın İl Gençlik Kolları Başkanı

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.