İzcilerin Dağ yürüyüşü

İzcilerin Dağ yürüyüşü

Sökeli İzciler hafta sonu Burunköy- Çerkezköy-Yeniköy’de dağ yürüyüşü yaptılar

Gerçek Gazetesi
İlçe izci kurulu başkanlığının 2007-2008 çalışma programında yer alan Burunköy –Çerkezköy-Yeniköy parkurundan oluşan dağ yürüyüşü 15-12-2007 cumartesi günü yapıldı. 
Sadullah Kuşada İlköğretim Okulu’ndan H.Hüseyin Eruğrul, Rasim Yavuzyılmaz,  Selma Ertuğrul ve Kezban Kaplan liderliğinde 32 İzci ve 2 Misafir =38, Behiye Hanım İlköğretim Okulu; Murat Gündoğdu, F.Ergüleç Kardaş ve Celalettin Topçuoğlu, 3 Lider, 19 İzci = 22, Fevzipaşa İlköğretim Okulu; Selahattin Paksoy 1 Lider 13 İzci ve 1 misafir = 14, Hacıkazım İlköğretim Okulu; Mert Koçer 1 Lider, 7 İzci = 8 Batı Söke İlköğretim Okulu; Ayşe Adam, Güzel Ulutaş Canyiğit, Liyadin Canyiğit, 3 Lider, 44 İzci = 47 An.End.Mes. ve Teknik Lisesi; Ali Keskin, 1 Lider, 20 İzci =21 Söke Lisesi; İsmail Acar 1 Lider, 10 İzci = 12, Rehber Cevdet Üzüm 1 Rehber, 145 izci, 14 lider ve 2 misafir olmak üzere toplam 162 kişi yürüyüşe katıldı.
İlçe İzci Kurulu Başkanı Hasan Hüseyin Ertuğrul yürüyüşe katılan izci liderlerine, izcilere, izci dostlarına, taşımayı gerçekleştiren Söke Güven Mot.Taş. Koop. Yönetici ve sürücülerine, Ferit Dündar’a, Nevzat Avcı’ya ve her yürüyüşde ekibin yanında yer alan Cevdet Üzem’e teşekkür ederek, yürüyüşlerin devam edeceğini belirtti.

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.