PATİLİ CAN DOSTLAR ARTIK HAFTA SONLARI DA ZİYARET EDİLEBİLECEK

evcil-hayvan-ziyaret-2.jpg

Kuşadası Belediyesi tarafından yürütülen yenileme çalışmaları ile can dostlar ve ziyaretçiler için huzurlu bir yaşam alanına dönüştürülen Kuşadası Evcil Hayvan Rehabilitasyon Merkezi bundan böyle hafta sonlarında da ziyaret edilebilecek.

evcil-hayvan-ziyaret-6.jpg

Hayvan sever Belediye Başkanı Ömer Günel’in girişimleri ile alt ve üst yapısı bütünüyle yenilenerek tedavileri ve nekahet evreleri süren hayvanların sağlıklı ve huzurlu bir ortamda konuk edilebilmeleri için gerekli tüm düzenlemelerin büyük bir özen ve estetik anlayışı ile yapıldığı Kuşadası Evcil Hayvan Rehabilitasyon Merkezi, hafta sonlarında da ziyarete açıldı.

evcil-hayvan-rehabilitasyon-merkezi-2.jpg

Başta çocuklu aileler olmak üzere hayvan sever kent sakinleri tarafından sıklıkla ziyaret edilen merkez, bundan böyle cumartesi ve pazar günleri de dahil olmak üzere haftanın 7 günü 11.00-16.00 saatleri arasında kapılarını ziyaretçilerine açmaya başladı.

evcil-hayvan-rehabilitasyon-merkezi-3.jpg

Yürütülen yenileme, çevre düzenleme ve peyzaj çalışmaları ile estetik bir görünüm kavuşturulan merkez, keyifli ve renkli atmosferi ile de hayvan severlerin haftanın 7 günü rehabilite edilen kedi veköpeklerle dilediğince vakit geçirmesine olanak sağlıyor. Kuşadası Belediyesi’nin resmi internet sitesinden 7/24 canlı olarak izlenebilen merkezin hafta sonlarında da ziyarete açılması hayvansever kent sakinleri tarafından büyük bir memnuniyetle karşılandı.

evcil-hayvan-rehabilitasyon-merkezi-4.jpg

evcil-hayvan-rehabilitasyon-merkezi-7.jpg

evcil-hayvan-rehabilitasyon-merkezi-8.jpg

evcil-hayvan-rehabilitasyon-merkezi-9.jpg

#ilangovtr BASIN NO: