Saatçı: Tarih yazmaya devam edeceğiz

Saatçı: Tarih yazmaya devam edeceğiz

CHP Aydın il başkanı Hikmet Saatçı yazılı basın açıklaması yaptı.

Saatçı'nın açıklaması şöyle:

Bir hikayenin ana teması emek ise; yolculuğun meşakkati bahar oluyor memlekete.

Kentimizin bir köşesinde bizlerin belki tanımadığı, belki bilmediği ama ekonomik buhranın girdabında, kalbinin en derin köşesinde var olan umudunu, inancını Cumhuriyet Halk Partisine bağlayan binlerce vatandaşımızın sorumluluğu vardı üzerimizde.

Sadece bir yerel seçim değil bu. Bu aynı zaman da; emekçinin, emeklinin, kadının, gencin, üreticinin, çiftçinin, hakkı yenen milyonların ve uçan kuşun ağzından tohum düşse bereket fışkıracak bu toprakların geleceği için bir tercih seçimiydi.

Beraber sevinip, beraber üzüldüğümüz; aynı topraklarda beraber büyüdüğümüz, arkadaş, dost ve komşu olarak yıllarımızı geçirdiğimiz ve geçireceğimiz tüm vatandaşlarımıza hep bir arada yaşadık biz. Siyasi görüşümüz ne olursa olsun bizler bu toprakların evlatları, bizler bu ülkenin geleceğine ışık tutacak neferleriyiz. Bizler ayrı gayrı olmadan ortak değerlerimizi sımsıkı sarılarak geleceğe, umuda beraber yürüyeceğiz.

Aydın'da başta Aydın Büyükşehir Belediye Başkanımız Sn. Özlem Çerçioğlu ile birlikte kazandığımız ilçelerdeki belediye başkanlarımız ile birlikte toplumun bir kesimine değil her kesimine hizmet etmeye ve sosyal belediyecilik anlayışı ile tarih yazmaya devam edeceğiz.

Milletvekillerimize, partimizin tüm kademelerindeki yol arkadaşlarımıza, bizlere destek veren kalbini açan tüm halkımıza, seçim süreci boyunca emek veren Emniyet Güçlerimize ve basın mensuplarımızı çok teşekkür ediyorum.

Aydın Büyükşehir Belediye Başkanımız Özlem Çerçioğlu ve ilçe belediyelerimiz ile birlikte Aydın halkına hizmete devam diyoruz.

Ebedi liderimiz Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ün ilke ve devrimlerinin izinde yarınlara ışık olmaya devam edecek, yerel de kazandığımız başarıyı genel seçimlerde kazanacağımız başarı ile taçlandıracağız.

Yerel seçim sonuçlarının kentimize, milletimize ve ülkemize hayırlı olmasını diliyorum.

Hikmet Saatçı
CHP AYDIN İL BAŞKANI

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.